Náš sortiment pozostáva z viac ako 4.200 položiek a zásobovacie sklady sa nachádzajú v rôznych krajinách EU mimo územia Slovenskej republiky nie je možné z kapacitných dôvodov mať celý ponúkaný sortiment v našom lokálnom sklade na Slovensku.

Tovar označený dodanie ihneď k odoslaniu, odosielame do 48 hodínTovar, ktorý je dostupný v zásobovacích skladoch v rámci EU je označený  skladom 3-7 dní, fyzicky aktuálne nie je v lokálnom sklade. Keď si takýto tovar objednáte, tovar pre vás zabezpečíme do 7 pracovných dní, počnúc nasledujúcim dňom od prijatia objednávky. Tovar na objednávku je možné vrátiť v 14 dňovej zákonnej lehote len po vzájomnej dohode kupujúceho a predávajúceho. Tovar na objednávku naskladňujeme 1 krát do týždňa a následne ho rozosielame zákazníkom kuriérskou službou.


Možnosti dopravy

 1. Parcel kuriérskou spoločnosťou, balíky do 40 kg
  • nad 100 EUR do 20 kg - zdarma
  • do 100 EUR do 20 kg je cena je určená podľa hmotnosti balíka - od 3,90 - 7,80 EUR s DPH
  • 20-40 kg, je tovar klasifikovaný ako tovar so špeciálnou manipuláciou - účtujeme príplatok za manipuláciu 6,0 EUR s DPH
 2. Cargo kuriérskou spoločnosťou, zásielky nad 40 kg ako aj tovar krehký, ťažký a veľmi objemný je z bezpečnostných dôvodov doručované na paletách (napr. kreslá, stolíky a pod) - cena je vypočítavaná automaticky na základe hmotnosti a vzdialenosti podľa PSČ miesta doručenia
 3. Osobný odber, (odberné miesto: Nádražná 39, 90028 Ivanka pri Dunaji) - poplatok 1,20 EUR. Pri osobnom odbere je pre Vás tovar rezervovaný počas nasledujúcich 5 pracovných dní, počnúc nasledujúcim pracovným dňom odo dňa vybavenia vašej objednávky, t.j. od kedy objednávka zmení stav na "pripravená k osobnému odberu". Po uplynutí tejto lehoty bude Vaša objednávka automaticky zrušená, v prípade ak ste si zvolili spôsob platby v hotovosti pri prevzatí tovaru.

Cena dopravy sa vám zobrazí v poslednom kroku objednávky pred ukončením objednávacieho procesu po zadaní PSČ doručovacej adresy, teda ešte pred potvrdením objednávky a je uvedená v objednávke ako samostatná položka.
Pri objednaní tovaru mimo Slovenskej republiky je cena za dopravu vypočítavaná individuálne, o čom klienta informujeme e-mailom, alebo telefonicky.


Možnosti platby

 1. Platba v hotovosti kuriérovi, tzv dobierkou - poplatok 1,00 EUR
 2. Platba v hotovosti, len pri osobnom odbere - zadarmo
 3. Platba prevodým príkazom na účet (odporúčame) - zadarmo + zľava z objednávky
  (tento spôsob platby je povinný pri hodnote objednávky nad 500 EUR s DPH)
 4. PayPal - platba prostredníctvom platobnej brány - poplatok 3,4% + 0,35 EUR z hradenej čiastky 
 5. Platba platobnou kartou online, VISA, MasterCard, Maestro - poplatok 1,0% z hradenej čiastky


Platbu kartou online sprostredkováva Tatra banka, a.s., ktorá nás ako obchodníka za tento spôsob platby zaťažuje transakčným poplatkom vo výške 2,0 - 3,8% z hodnoty zaplatenej kartou. Výška poplatku závisí od typu platobnej karty, ktorú použijete na úhradu. Keďže nechceme tento poplatok skrývať do cien tovarov plošne pre všetkých zákazníkov, čo by nevyhnutne viedlo k zvýšeniu predajných cien, sme nútený si za platbu kartou účtovať symbolický poplatok vo výške 1,0%. Aby ste sa vyhli tomuto poplatku odporúčame Vám zvoliť spôsob platbny Prevodným príkazom, ktorý je zadarmo a naviac získate okamžitú zľavu z vašej objednávky.


Bez prostredne po doručení zásielky kuriérom je nutné skontrolovať obsah zásielky. V prípade, že Vám kuriér doručil zjavne poškodenú zásielku, ste máte ako zákazník právo o tom na mieste s kuriérom spísať reklamačný záznam.

Našim zákazníkom odporúčame, ak je zásielka už pri preberaní od kuriéra zjavne poškodená, aby takúto zásielku od kuriéra neprevzali z dôvodu poškodenia, prípadne zásielku odfotografovali (stačí mobilným telefónom) a prevziali ju s výhradou o poškodení. Túto výhradu je kuriér povinný uviesť do preberacieho protokolu, ktorý Vám dáva k podpisu pre odovzdavaní zásielky.